Tahincioğlu All-Star 2019’un oylaması RedBull.com’da

Basketbol severlere büyük heyecan yaşatan Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin en görkemli organizasyonu Tahincioğlu All-Star 2019’a geri sayım sürüyor.

Tahincioğlu Smaç Yarışması, INGBank 3 Sayı Yarışması, Leaseplan Yetenek Yarışması ile birlikte Tahincioğlu All-Star’da yapılacak Avrupa ile Asya Karması maçında yer alacak oyuncuların belirleneceği oylama, oylama partneri RedBull.com’da başladı. 

İlk günden binlerce kişinin katıldığı oylamanın sonucu 8 Ocak 2019 tarihinde açıklanacak. Biletlerin Mobilet üzerinden satışa sunulduğu Tahincioğlu All-Star 2019, 20 Ocak 14.00’te Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek.

Bu sezon basketbol severlere muhteşem bir seyir zevki yaşatan Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin devre arasında düzenlenecek Tahincioğlu All-Star 2019 organizasyonu yaklaşıyor.

20 Ocak’ta Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşecek senenin en iyi şovu öncesinde oylama başladı. Basketbol severler, Asya Karması ile Avrupa Karması’nı karşı karşıya getirecek Tahincioğlu All-Star maçında yer almasını istedikleri basketbolcuları www.redbull.com/bslallstaradresinden seçebiliyor.

Oylamada tüm basketbolculara oy verilebiliyor. İki karmada da en iyi iki oyun kurucu, en iyi iki forvet ve en iyi pivotlar seçilecek. En çok oyu olan 5 kişi, mücadeleye ilk 5’te başlamaya hak kazanacak. Avrupa Karması’nda Anadolu Efes, Beşiktaş Sompo Japan, Darüşşafaka Tekfen, Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol, Galatasaray, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Bahçeşehir Koleji forması giyen oyuncular forma giyecek.

Avrupa Karması’nda Anadolu Efes, Beşiktaş Sompo Japan, Darüşşafaka Tekfen, Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol, Galatasaray, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Bahçeşehir Koleji forması giyen oyuncular yer alacak.

Asya Karması’nda ise Fenerbahçe BEKO, Banvit, Türk Telekom, Gaziantep Basketbol, Pınar Karşıyaka, Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol, Tofaş ve Afyon Belediyespor basketbolcuları olacak.

Bilet satışı için tıklayınız: https://www.mobilet.com/event/tahincioglu-all-star-2019-2787-7350

EDİS SAHNE ALACAK

RedBull.com’un iletişim sponsoru olduğu Tahincioğlu All-Star 2019, halk oylamasıyla seçilen Asya ve Avrupa karmalarının maçının yanı sıra; Tahincioğlu Smaç Yarışması, INGBank 3 Sayı Yarışması, Leaseplan Yetenek Yarışması, sürpriz etkinlikler ve yarışmalarla, basketbol severlere unutulmaz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Türk pop müziğinin son yıllardaki en sevilen isimlerinden Edis’in muhteşem konseri de Tahincioğlu All-Star 2019’da izleyicilerin beğenisine sunulacak etkinlikler arasında.